27 november 2015

Wonen in de gemeente Harlingen

PvdA logo‘Wonen’ is een onderwerp dat steeds op de agenda staat. Niet alleen op de politieke agenda, ook op de agenda van het dagelijkse leven. Daarom kiezen wij voor ‘Wonen in de gemeente Harlingen’ als hoofdthema voor de openbare ledenvergadering op 17 december 2015.

Ook in onze gemeente is veel in beweging op het gebied van huisvesting. In gesprekken met leden zijn het regelmatig terugkerende onderwerpen: ouderenhuisvesting, levensbestendig wonen, betaalbare starterswoningen, de verhouding huur en koop, wijkverbetering. Alle reden dus om wonen centraal te stellen op een ledenvergadering.

Wij hebben hiervoor mevrouw Petra van der Wier uitgenodigd. Mevrouw Van der Wier is sinds 1 oktober van dit jaar directeur van De Bouwvereniginglogo bouwvereniging
Zij werkt daar al vanaf 2008 en kent daardoor de huisvesting in onze gemeente door en door.

Deze openbare ledenvergadering is op donderdag 17 december, aanvang 20.00 uur in De Weinstube, Voorstraat 12 in Harlingen.