Gelijke kansen voor ieder kind in Harlingen

Door Hein Kuiken op 9 januari 2018

Ieder kind verdient de kans het beste uit zichzelf te halen. Daar hoort bij dat alle kinderen gelijke kansen hebben. Goed onderwijs is de sleutel tot gelijke kansen voor iedereen.

Daarom zijn we erg blij dat het aanbieden van gratis voorschoolse opvang in onze gemeente een groot succes is. Bijna alle driejarigen en bijna driekwart van de tweejarigen gaan naar de voorscholen van de integrale kindcentra. Volgens PvdA-wethouder Hein Kuiken erg belangrijk, omdat ieder kind met gelijke kansen aan de basisschool moet kunnen beginnen.

Als PvdA willen we blijven werken aan een nog groter bereik, zodat alle kinderen het meeste uit zichzelf kunnen halen!

foto van PvdA Harlingen.
Hein Kuiken

Hein Kuiken

Hein Kuiken Kerkpoortstraat 57 8861 EL Harlingen PERSOONLIJKE INFO: Ik ben 33 jaar oud, geboren en getogen in Harlingen. Ik ben al sinds mijn 21ste actief voor de PvdA, en ben nu voor de derde keer lijsttrekker van de PvdA-Harlingen. De laatste vier jaar mag ik namens de PvdA wethouder zijn in onze gemeente. Ik hoop dat daar nog

Meer over Hein Kuiken